Hakkımızda

Nihal Turizm Ltd. Şti. Toprak Grup Kongre Organizasyon bünyesinde 24 Haziran 2015 tarihinde kurulmuştur. TÜRSAB tarafından (A-9479) belgelendirilen Nihal Turizm Seyahat Acentesi, kişilerin ve kurumların Turizm ve Organizasyon alanındaki ihtiyaçlarına özgün, güvenilir ve kaliteli çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Misafirlerimizin, günlük hayatlarının bir parçası haline gelen stresten biraz olsun kurtulmalarını ve yeni dostluklar kurmalarını sağlamak, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, günübirlik turlarda, mavi yolculuklarda, kültür turlarında, kamplarda ve diğer turizm faaliyetlerinde daha farklı bir anlayış çerçevesinde hizmet sunmak; bununla birlikte yine misafirlerimizin; seyahat sigortası, vize başvurusu ve uçak bileti ihtiyaçlarında da çözüm üretmek şirketimizin temel hizmetlerini teşkil etmektedir. Ayrıca Nihal Turizm, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektördeki köklü firmalar ve eğitim kurumlarının Kongre- Seminer Organizasyonlarında, her türlü yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu talepleriyle birlikte, uçak bileti ve transfer ihtiyaçlarına da özgün, güvenilir ve kaliteli çözümler üretmektedir.

VİZYONUMUZ

Turizm sektöründe öncü firma anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerinin hep bir adım önünde olmak ve onlara farklı formatlarda vereceğimiz hizmetlerimizle seyahat ve etkinlik organizasyonlarını en mükemmel hale getirebilmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayalı kendi almak istediğimiz ahlaklı, güvenilir ve çevreye saygılı turizm faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede güvenilir hizmet, yeniliklere açık ve müşteri odaklı hizmet anlayışıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, güvenilirliğinin yanında yenilikçilik anlayışından taviz vermeyen, hizmetlerini müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde ulaştıran ancak bunu yaparken ahlaki değerlerinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan sektörün öncü seyahat ve organizasyon yönetim şirketi olmaktadır.